• Намалена цена
  • Неодамнешно
Возрасни Секс Играчка Вибратор Дилдо Жените G Место Massager Стап Водоотпорен Анален Приклучок
zoom_in

Возрасни Секс Играчка Вибратор Дилдо Жените G Место Massager Стап Водоотпорен Анален Приклучок

DEN 123.00 130.56

Количина на стоки
check Тековен

Врз основа на досегашното искуство. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Земавме овие фотографии од самите себе. Уживајте во мека, лесна-за-чистење текстура со се слободни од штетни токсини! Вашето тело ќе се чувствуваат целосно безбедни и задоволни во секое време!
Спецификација : Тип : Вибратор Материјал : ABS Батерија : AAA батерии 1x (не се вклучени) Должина : 4. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме овозможи 0. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ќе падне во љубов со фантастична вибрации оваа секс играчка има да понуди.

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
OOTDTY
Големина:
4.41inch*0.98inch
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
3T2197
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди..