• Намалена цена
  • Неодамнешно
Трева Сечење Умира Stencils Scrapbooking Албум Хартија Картичка Втиснување Занает DIY
zoom_in

Трева Сечење Умира Stencils Scrapbooking Албум Хартија Картичка Втиснување Занает DIY

DEN 71.00 76.80

Количина на стоки
check Тековен

Трева Сечење Умира Stencils Scrapbooking Албум Хартија Картичка Втиснување Занает DIY
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Сечење Умира Големина : 10.5*4cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Шаблон Тип:
дрво
Број На Модел На:
D038

Најдобри понуди..