• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бебе Туш Умре Сечење Умира Матрицата DIY Scrapbooking Албум Картичка Втиснување Занает
zoom_in

Бебе Туш Умре Сечење Умира Матрицата DIY Scrapbooking Албум Картичка Втиснување Занает

DEN 52.00 56.64

Количина на стоки
check Тековен

Бебе Туш Умре Сечење Умира Матрицата DIY Scrapbooking Албум Картичка Втиснување Занает
Новиот Бренд И Висок Квалитет Совршен за Бележник Албум Хартија Картичка Занает DIY. Сечење Умира Материјал : Јаглероден челик Сечење Умира Боја : Сребро Сечење Умира Големина : 5.4*3.9 cm Пакет се Вклучени 1x Сечење Умира Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори,
слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Број На Модел На:
D021
Шаблон Тип:
Неправилни Слика

Најдобри понуди..