• Намалена цена
  • Неодамнешно
20Pcs На Овој Ден Cardstock Умре Сече за Scrapbooking DIY Проекти/Photo Album/ - Карта во донесувањето Одлуки Занаети
zoom_in

20Pcs На Овој Ден Cardstock Умре Сече за Scrapbooking DIY Проекти/Photo Album/ - Карта во донесувањето Одлуки

DEN 216.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 20 парчиња/многу
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Број На Модел На:
16122501
Материјал:
хартија.пвц
Бренд Име:
KSCRAFT
Пакување:
20pcs/set
Тип на производ :
Декорација

Најдобри понуди..