• Намалена цена
  • Неодамнешно
(10 компјутери/многу) Брзо сушење на очите пигмент мастило подлога капка форма за украсување резба гума печат,бележник inkpads за DIY креативните
zoom_in

(10 компјутери/многу) Брзо сушење на очите пигмент мастило подлога капка форма за украсување резба гума печат,бележник

DEN 623.00 662.40

Количина на стоки
check Тековен

Мастило Подлога Капка форма,Нормално Брзо Сушење пигмент мастило 3.3x2.3x5cm,пластична кутија & пена во внатрешноста 36 бои за вашиот слободен избор, pls reamrk вашиот specifical боја детали кога ќе се стави на ред,ако не,ние ќе случајно бродот од 10 бои. Се користи за Резба гума печат, одговараат за uncoaded хартија.карта на акции,картон,премачкани хартија,photopaper и повеќето од хартија, Не одговараат за Намали филм,и конвексни прав ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КИНА БЕЛЕЖНИК (Ние сме Директни Фабрика,Прилагодено трговија на Големо Наредби исто Така добредојдени Под супер Најниска Цена,pls порака до нас или ни е-мејл )
Ефект на боја, подолу се покаже со Печат.pls се провери пред боја одбраната!!!
Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам ИЛИ ДРУГИ Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 1-7 дена . 2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 16-90days на другите,тоа е до вашата дестинација. Нашите severice 1)ако Пратката се изгуби на патот на превозот,Ние ќе се Врати на Пари за вас.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
IP011
Тип:
мастило подлога
Материјал:
Пластични
Стил:
Брзо Сушење пигмент мастило подлога
Големина:
3.3x2.3x5cm
боја:
36 бои за вашиот слободен избор
Употреба:
За DIY гума печат

Најдобри понуди..