• Неодамнешно
5Pcs Правоаголник 3011mm празно Носителот плус Гумена Подлога за Photosensitive Портрет Флеш Печат Машина може да се направи печат со 30x10mm
zoom_in

5Pcs Правоаголник 3011mm празно Носителот плус Гумена Подлога за Photosensitive Портрет Флеш Печат Машина може

DEN 216.00

Количина на стоки
check Тековен


5pcs Правоаголник 11x30mm Печат Носителот со Гумена Подлога може да се направи големина 10x30mm печат главата молам да ми кажете која боја на надворешниот pacakge што треба,или јас ќе го испратам до тебе случаен боја

Тип:
Авто-Мастило Печатење
Употреба:
Персоналните Мотото
Број На Модел На:
празно Печат Носителот со Гумена Подлога
Материјал:
Гума

Најдобри понуди..