• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно изработени од кожа DIY алатки за рака Еден облик cowhide удар овална форма удар 5mm ширина DG0224
zoom_in

Рачно изработени од кожа DIY алатки за рака Еден облик cowhide удар овална форма удар 5mm ширина DG0224

DEN 315.00 331.20

Количина на стоки
check Тековен


боја:
6x5mm, 7x5mm, 8x5mm, 9x5mm, 10x5mm, 11x5mm, 12x5mm, 13x5mm, 14x5mm, 15x5mm, 16x5mm, 17x5mm, 18x5mm, 19x5mm, 20x5mm, 21x5mm, 22x5mm, 23x5mm, 24x5mm, 25x5mm, 26x5mm, 28x5mm, 30x5mm, 32x5mm
Материјал:
Челик
Употреба:
кожа рачно изработени diy
Тип:
кожа удар алатки

Најдобри понуди..