• Намалена цена
  • Неодамнешно
Срцето Смола 40PCS 16mm AB FlatBack Кристал Свадба Декорација Копчиња У ИЗБЕРЕТЕ K272
zoom_in

Срцето Смола 40PCS 16mm AB FlatBack Кристал Свадба Декорација Копчиња У ИЗБЕРЕТЕ K272

DEN 90.00 95.04

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 16mm
Боја : како на сликата
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Број На Модел На:
K272
Материјал:
Смола

Најдобри понуди..