• Намалена цена
  • Неодамнешно
0.5*54cm Хартија шарени Ленти од тебе 40 бои мешани / quilling материјали / бележник embellishments
zoom_in

0.5*54cm Хартија шарени Ленти од тебе 40 бои мешани / quilling материјали / бележник embellishments

DEN 721.00 810.24

Количина на стоки
check Тековен

Quilling Хартија Ленти Материјал : 120g хартија во Боја : 9 поставува тебе бои Употреба : Quilling, Cardmaking Големина : 5 MM ширина,секоја лента долга 54 CM. Пакет : 100 ленти по боја сет,9 боја сетови,Па 900 ленти по многу ( Вкупно 9 OPP кеси како слика )
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КИНА БЕЛЕЖНИК (Ние сме Директни Фабрика,Прилагодено трговија на Големо Наредби исто Така добредојдени Под супер Најниска Цена,pls порака до нас или ни е-мејл) Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам ИЛИ ДРУГИ Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за пратката без дополнителна да се плати !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 1-7 дена . 2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 16-90days на другите,тоа е до вашата дестинација. Нашите severice 1)ако Пратката се изгуби на патот на превозот,Ние ќе се Врати на Пари за вас.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.

Бренд Име:
Daybreak Занает
Број На Модел На:
QP010
Материјал:
120 g
Големина:
5MM width
Должина:
54 CM
боја:
9 поставува тебе боја assort
Ленти' Количина:
900 ленти

Најдобри понуди..