• Неодамнешно
4Pcs Обновливи шпорет Шпорет на Гас Заштитници Покрие/Лагер Чисти Мат Подлога Гас Режач Опфаќа Stovetop Заштитник Кујнски Прибор
zoom_in

4Pcs Обновливи шпорет Шпорет на Гас Заштитници Покрие/Лагер Чисти Мат Подлога Гас Режач Опфаќа Stovetop Заштитник

DEN 143.52

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Алуминиумска Фолија Боја : Црна Карактеристики : За шпорет на гас, стави заштитници под режач решетки подолу пламен. Заштитник мора да биде јасно на секој пламен за да се избегнат можните датотека повреди или производот штета Заштитник може да се скрати за да ги собере различни гас печки. Дупка на заштитник мора да се кастри со ножици да се вклопи во вашиот шпорет на гас правилно пред употреба се Вклопува речиси сите гас hobs и е не-стап лесно Може да се отстранат при чистење. Измијте со топла сапуница вода, или во машина за миење садови - целосно обновливи Withstands температури до 380℃ Големина : Прибл. 270 x 270mm/ 10.63" x 10.63" Количина : 4 Pcs Пакетот Вклучува : 4 Pcs x Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Режач Покрие Заштитник Лагер Чисти Мат Подлога за Обновливи

Тип:
Садови Делови
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
newcomdigi
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
qJJCFYV1MN72001
Садови Делови Тип:
Капаци
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Најдобри понуди..