• Намалена цена
  • Неодамнешно
Justcook 26 CM Појадок Тава Non-Stick 3 во 1 Тави Без Масло-чад Гас Шпорет За Пржени Јајца, Сланина Колбаси
zoom_in

Justcook 26 CM Појадок Тава Non-Stick 3 во 1 Тави Без Масло-чад Гас Шпорет За Пржени Јајца, Сланина Колбаси

DEN 1113.00 2226.24

Количина на стоки
check Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
> Време На Испорака :
>Сите вратени предмети МОРА да Биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето.
>Ние ќе го задржи за да се обезбеди производи со висок квалитет во соодветна цена.
Бренд JUSTCOOK Сериски број JSHS-NI3726 Боја Сива,Црна Тежина 0. Не се мијат со метални материјали четка на друг начин ќе се отстранат на не-стап слој. >Ние само брод да се потврди цел адреси.
>Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
>Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас.
>Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира
>Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
>Да ја прифатиме Alipay само.624 кг (Без пакет) Големина 45.5*26*8cm Материјал Алуминиум,Bakelite
> Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути.
>Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата.
>WORLDWIDESHIPPING.
>SERVICE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
>Messages (пораки) се топло добредојдени. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
>Производи, како што се вистински објект и слики може да се суптилни разлики. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Тип:
Тави
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Тави Тип:
Griddles & Грил Тави
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Алуминиум легура
Применливи Шпоретот:
Шпорет На Гас
Број На Модел На:
JSHS-NI3726
Вок тип:
Не-стап
Бренд Име:
Justcook
Метал Тип:
Алуминиум легура

Најдобри понуди..