• Намалена цена
  • Неодамнешно
4pcs 6#/8#/10#/12# Експлозија Риболов Куки Пакет Риболов Tackles Fishhook Бодликава Куки со 5 Кратки Hooklets 1 Долго Hooklet
zoom_in

4pcs 6/8/10/12 Експлозија Риболов Куки Пакет Риболов Tackles Fishhook Бодликава Куки со 5 Кратки Hooklets

DEN 80.00 91.68

Количина на стоки
check Тековен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Спецификација :
Материјал : Висок јаглероден челик
големина : 6# / 8# /10# /12#
Риболов Упатуваа : Црвена
Конектор : Шише тип + Б
Функција :
Риболов Справи
Со Светлосен монистра
Издржлив и лесен
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Прекрасен риболов алатка за љубителите на риболов
Секоја кука има пет кратки hooklets и една долга hooklet
4 X Експлозија Куките
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.

Број На Модел На:
10, 12, 6, 8
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Експлозија Кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Обликот:
J
Позиција:
Океанот Рок Fshing
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Големина:
конектор:

Најдобри понуди..