• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 Секунди Дрво се Справи со Кастинг Риболов Прачка 1.98 м 2.1 2.4 m m Моќ:ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Прачки Vara Де Pesca Peche Стап FishingTackle
zoom_in

2 Секунди Дрво се Справи со Кастинг Риболов Прачка 1.98 м 2.1 2.4 m m Моќ:ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Прачки Vara

DEN 2991.00 5864.64

Количина на стоки
check Тековен


1.98 М 2.1 2.4 M M Кастинг Риболов Прачка 2 Дел Моќ : ML/M/МЗ Јаглерод Намамат Род Vara Де Pesca Крап Peche Fishing Tackle Карактеристики :
1.Целиот спектар на увезените "G") тип на дрво корени и коренот.
2.Секој root текстура не е иста како еден и само што направи вашиот пол.
3.сите марка, дизајн користење на топла сребро дизајн.
4.Јапонски увозот на FUJI ротација +1 K напредна мрежа декоративна ткаенина +CNC исклучителна метални делови обработка
5. прецизната изработка, со висока светлина алуминиум устата прстен запечатување.
6. на прачка тело површината мелење, не сликарство, да го задржуваат оригиналниот вкус, максимално задржување на оригиналниот пол продолжување сила и цврстина.
7.домот боја, исклучителна колокација, направете ја вашата род, една и единствена.
8.задебелување на сомот торба, шиење кеси на врвот на гума стандарден дизајн, и ги нагласуваат оценки и намери.
9.Акција : Брзо
Modelc
Должина
Линија Тежина
Lure Weight
Род Тежина
Совет Кол
(mm)
Задник Кол
(mm)
СМ-C662 M
1.98 m
6-14lb
6-24g
169g
1.98
8.45
СМ-C702 ML
2.10 м
4-12lb
4-18g
180g
1.82
8.71
СМ-C702 M
2.10 м
6-14lb
6-24g
185g
1.98
8.89
СМ-C702 MH
2.10 м
8-18lb
8-28g
185g
2.25
8.89
СМ-C802 M
2.40 м
6-14lb
6-24g
200g
1.98
10 Пакетот Вклучува :
1 x Риболов Прачка
1 x Род Заштита Торба

Тврдост:
Тешко
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Бренд Име:
SMART
категорија:
Намамат Род
Број На Модел На:
RD090
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
1,98 mm~2.25 mm
Број На Модел На:
RD090
вкупна должина:
1.98 m,2.1 m,2.4 m
Тежина:
169g,180g,185g,185g,200g
Дел:
2
моќност:
Медиум
боја:
Црна (како на сликата покажува)
Тип:
Baitcasting Риболов Прачка
акција:
брзо

Најдобри понуди..