• Намалена цена
  • Неодамнешно
9cm 6.1 g 8pcs Minnow Риболов Намамат Тешко Пластични Seawater Вештачки Пливаат Мамка Ласерски Намамат Риболов Wobbler 6#Куки (MI021)
zoom_in

9cm 6.1 g 8pcs Minnow Риболов Намамат Тешко Пластични Seawater Вештачки Пливаат Мамка Ласерски Намамат Риболов

DEN 401.00 534.24

Количина на стоки
check Тековен


Опис на производот број на Модел : MI021 Големина : 9cm 6.1 g Материјал : ABS Пластика Боја : 4 Бои како Квалитет на слика : 8 Pcs/многу Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MI021
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
9cm
Тежина:
6.1g
боја:
4 БОИ, КАКО СЛИК
Кука големина:
6#висока јаглероден челик Treble кука
Материјал:
ABS Пластика
Qunatity:
8 компјутери
Нуркање длабочина:
0.3-0.9 m

Најдобри понуди..