• Намалена цена
  • Неодамнешно
8pcs Крап Риболов Доведе Клипови Сет Подготвен Направени Апаратури со Кука Крупни Риболов Справи
zoom_in

8pcs Крап Риболов Доведе Клипови Сет Подготвен Направени Апаратури со Кука Крупни Риболов Справи

DEN 223.00 292.80

Количина на стоки
check Тековен


Подготвени направени крап риболов апаратури со кука
Количина : 8pcs на 4 парчиња.
-Вкупна должина 23cm .
-Тип На & Тип Б доведе клипови достапни
-Висок квалитет на јаглерод од не ' рѓосувачки челик кука
-Не ' рѓосувачки челик возен вртливата големина 4#
-Кука големина на располагање 2#, 4#, 6#, 8# (ве молиме видете на слика покаже кука големина).
-8 стојат плетенка риболов линија.

Број На Модел На:
2, 4, 6, 8
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
крапот кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Тип:
String Кука
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
hirisi

Најдобри понуди..