• Неодамнешно
ЛАВ 54cm ЕВА Shockproof Тешко Школка Раководство Сунѓерот Риболов Прачка и Риболов Ролна Мултифункционален Риболов Торба
zoom_in

ЛАВ 54cm ЕВА Shockproof Тешко Школка Раководство Сунѓерот Риболов Прачка и Риболов Ролна Мултифункционален

DEN 907.20

Количина на стоки
check Тековен

Спецификации : 54cmx19cmx9cm Внатре празен : должина од 53cm * ширина 17cm (Висина без сунѓерот 8cm, сунѓерот природната форма 2.5 cm висока, може да се притисне за да 0.3 цм) Тежина : 415 грама Сите материјали : ЕВА стереотипи, надвор 600 D најлон крпа, внатре 28 плетени ткаенини

Употреба:
Мулти-Цел
Бренд Име:
Лав
Број На Модел На:
LEO27710
Со Решетката или Не:
No
Материјал:
Најлон
Слоеви:
Еден Слој
боја:
Црна
Големина:
Length 54cm width 19cm high 9cm

Најдобри понуди..