• Неодамнешно
Нови Риболов Мами Меша 5 Различни Модели Тешко Мамки 5pcs/Set Висок Квалитет Вештачки Crankbait Wobblers Риболов Справи pesca
zoom_in

Нови Риболов Мами Меша 5 Различни Модели Тешко Мамки 5pcs/Set Висок Квалитет Вештачки Crankbait Wobblers Риболов

DEN 163.20

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow/Попер Должина : 6-11cm Тежина : 6.9-13.4 g Боја : 5 Different Боја Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 5pcs мами ( Добар квалитет )

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
T32

Најдобри понуди..