• Намалена цена
  • Неодамнешно
[1000 компјутери] Ult Моќ Нерѓосувачки Челик Pin Вртливата Конектор Намамат Клип Snap Заклучување 000#~8# Saltwater Риболов додаток
zoom_in

[1000 компјутери] Ult Моќ Нерѓосувачки Челик Pin Вртливата Конектор Намамат Клип Snap Заклучување 000~8 Saltwater

DEN 1169.00 1623.84

Количина на стоки
check Тековен

[1000 компјутери] Ult Моќ Нерѓосувачки Челик Pin Вртливата Конектор Намамат Клип Snap Заклучување 000#~8# Saltwater Риболов додаток
Дуо заклучување прилепува
Количина : 1000 PCS
Големина : #000 До #8
Детални димензии се прикажани подолу
Answer : ___________________________ Note : Бои се случајно испрати
На Зависник Snap е направено од нерѓосувачки челик жица и е неверојатно силна за неговата големина.
Тоа е една од најпознатите потценети прилепува на пазарот.

боја:
Големина 000 1000pcs, Големина 00 1000pcs, Големина 0 1000pcs, Големина 1 1000pcs, Големина 2 1000pcs, Големина 3 1000pcs, Големина 4 1000pcs, Големина 5 1000pcs, Големина 6 1000pcs, Големина 7 1000pcs, Size 8 1000pcs
Бренд Име:
ICERIO
Тип:
конектор
Тип:
Дуо Заклучување Прилепува
Големина:
#000~#8

Најдобри понуди..