• Намалена цена
  • Неодамнешно
Vissen 6pcs Wobbler Штука Jerkbaits Риболов Намамат Crankbait Риболов Мамка Peche Вештачки Мамки 8.6 g 64mm Kosadaka Pesca се Справи со
zoom_in

Vissen 6pcs Wobbler Штука Jerkbaits Риболов Намамат Crankbait Риболов Мамка Peche Вештачки Мамки 8.6 g 64mm

DEN 817.00 1151.52

Количина на стоки
check Тековен

Име на производ : DW-4012
Единица на :
Големина : 6.4± 0.5 cm Тежина : 8.6 g Производ материјал : ABS Производ во боја : 6 боја
Кука големина : 8# црн никел кука
Забелешка : треба да ги собереш бојата ве молиме порака белешки

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
VISSEN
Број На Модел На:
Штука Риболов Намамат
категорија:
Лажни Намамат
Категории на производи:
Лу Ya
Мамка форма:
Лажни мамка / bionic мамка
Место на Потекло:
Кина
Големина:
6.4 + 0.5cm
Кука големина:
8# црн никел кука
Тежина:
8.6g
Боја:
Повеќе
Штука Риболов Намамат:
риболов topwater мами
Број На Модел На:
YE800
Видови на:
сет на мамки/isca вештачки

Најдобри понуди..