• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нови 99% Јаглерод 1.8 М 2.1 M 2.4 М 2.7 M 3.0 M Преносни Телескопски Риболов Прачка Врти Рибата Рака Риболов Справи Море Род Океанот род
zoom_in

2017 Нови 99% Јаглерод 1.8 М 2.1 M 2.4 М 2.7 M 3.0 M Преносни Телескопски Риболов Прачка Врти Рибата Рака Риболов

DEN 384.00 512.64

Количина на стоки
check Тековен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ ^-^ ^-^
2017 Нови Преносни Телескопски Риболов Прачка 99% Јаглерод Врти Рибата Рака Риболов Справи Море Род Океанот род 1.8 M -3.0 М лого е тестиран во случај без рибарски брод, ќе може да носи поголема тежина со риболов vesse Оваа големина на информации е само за повикување само.ве молиме овозможи разлики поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор,и ве молиме изберете правилна боја.

Должина:
1.8 м, 2.1 m, 2.4 m, 2.7 m, 3.0 m
Бренд Име:
Hewolf
Тврдост:
Superhard
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов
Број На Модел На:
hn31
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
xx

Најдобри понуди..