• Неодамнешно
2017 Топла Продажба 9BB A3-1000-6000 Серија Метал Гајтанот Риболов Сооднос 5.2:1 Врти Риболов Ролна Врти Ролна
zoom_in

2017 Топла Продажба 9BB A3-1000-6000 Серија Метал Гајтанот Риболов Сооднос 5.2:1 Врти Риболов Ролна Врти Ролна

DEN 835.68

Количина на стоки
check Тековен


2017 Топла Продажба 9 BB A3-1000-6000 Серија Метал Гајтанот Супериорен Сооднос 5.2 : 1 Врти Риболов Ролна Врти Ролна
Карактеристики :
Силна метално тело изградба.
Висока затегнувачка цврстина на телото и на CNC метал кабел ролна за трајни употреба.
Компјутер избалансирани роторот.
Десно/лево меко интер-променливи расклопна се справи.
Спецификации :
Спецификација : А3-1000 2000 3000 4000 5000 6000
Брзина Сооднос : 5.2 : 1
Пакет Листата :
1 x Риболов Ролна

Имајќи Количина:
9
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
gobygo
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
А3-1000-6000
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Топката имајќи:
9BB
Брзина на односот на:
5.2
Линија Првенство:
Метал

Најдобри понуди..