• Неодамнешно
Добро се справи 30 X Метал Мешани Spinners Риболов Намамат Штука Лосос Мамки Бас Риба Пастрмка Куките
zoom_in

Добро се справи 30 X Метал Мешани Spinners Риболов Намамат Штука Лосос Мамки Бас Риба Пастрмка Куките

DEN 594.72

Количина на стоки
check Тековен


Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
Непречено и брзо нуркачка акција
Светли бои за да привлечат големи риби!
Секој доаѓа со 1 остри treble куките
Сосема Нова совршен дизајн
Уникатен движењето што предизвикува предатор да залак
Инстант оружје за веднаш акција
Weever, коњ устата, Blackfish, мандарина риби и други грабливи риби визија е многу чувствителна, особено на вода и сјајна работи многу заинтересирани во сите начинот на кој ќе се премина на залак.
Спецификации :
Материјал : метал
Пакет Големина : 38 x 34 x 1,5 см(L x W x H)
Тежина : 270g
Пакет Содржина :
30pcs Избрани Риболов Мами

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Океан Плажа Риболов,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Платика Мамка
Број На Модел На:
Алатки
Бренд Име:
ilure

Најдобри понуди..