• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лесно се Фати 500m 546 Метри ЈП Плетенка Риболов Линија Зелена 4 Насоки Плетенка Multifilament Супер Силен Риболов Линии 10LB-45LB
zoom_in

Лесно се Фати 500m 546 Метри ЈП Плетенка Риболов Линија Зелена 4 Насоки Плетенка Multifilament Супер Силен

DEN 418.00 720.00

Количина на стоки
check Тековен


Лесно се Фати 500m 546 Метри 100% ЈП Плетенка Риболов Линија Зелена 4 Насоки Плетенка Multifilament Супер Силен Риболов Линии 10 LB-45 LB
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Материјал : ЈП Плетенка Жица
3) Линија Број : 0.4#, 1.0#, 1.5#, 2.5#, 4.5#
4) Линија Дијаметар : 0.1 mm, 0.16 мм, 0.2 мм, 0.25 mm, 0.35 mm
5) Тест : 10 LB, 18 LB, 22 LB, 30 LB, 45 LB
6) Насоки : 4
7) Боја : Зелена
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Линија Број:
0.4, 1.0, 1.5, 2.5, 4.5
категорија:
Серијата
Со Владетел или Не:
No
Број На Модел На:
Плетенка риболов линија
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Бренд Име:
лесно се фати
Метри:
500M
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Линија Број:
0.4#, 1.0#, 1.5#, 2.5#, 4.5#
Линија дијаметар:
0.1 mm, 0.16 мм, 0.2 мм, 0.25 mm, 0.35 mm
Тест:
10LB, 18LB, 22LB, 30LB, 45LB
насоки:
4
боја:
Зелена
Количина:
1pc

Најдобри понуди..