• Неодамнешно
Скакулец Крикет Сува Летаат Риболов Муви Поставите 4PCS комплет Муви Врзување Материјал Намамат Риболов Справи со Мамка За штука крап Flyfishing
zoom_in

Скакулец Крикет Сува Летаат Риболов Муви Поставите 4PCS комплет Муви Врзување Материјал Намамат Риболов Справи

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот
Летаат во вода екранот
По стотици тестови, ова забавно лета во вода ефект е многу лесно да се зголеми своето риболов ефикасност!

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
YAZHIDA
категорија:
Инсекти Мамка
Број На Модел На:
YZD -ЛЕТААТ -018
Позиција:
свежа вода

Најдобри понуди..