• Намалена цена
  • Неодамнешно
Sougayilang Тапан Контрола Риболов Репортажите 3.8:1 3000L/4000L Baitcasting Риболов Серпентина Ролна Тркалото се Врти Риболов Ролна се Справи со
zoom_in

Sougayilang Тапан Контрола Риболов Репортажите 3.8:1 3000L/4000L Baitcasting Риболов Серпентина Ролна Тркалото

DEN 1181.00 1968.00

Количина на стоки
check Тековен


Sougayilang Тапан Контрола Риболов Репортажите 3.8 : 1 3000 L/4000 L Baitcasting Риболов Серпентина Ролна Тркалото се Врти Риболов Ролна се Справи со
Карактеристики :
2 топката имајќи + еден начин спојки лого, cid 3.8 : 1 гајтанот и топката лежишта.
Висока затегнувачка менувач со пет ѕвездички влечете систем, прецизност и ниско ниво на бучава.
Одлична линија се постават осцилација систем.
Балансирана двојно се справи со ON/OFF мамка clicker.
Совршена алатка за морски риболов.
Пакетот Вклучува :
1 * Риболов ролна

Гајтанот Капацитет:
3000 Серија, 4000 Серија
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
Б-TSSD3000-4000
Мамки Тип:
Инсекти Мамка
Бренд Име:
Sougayilang
Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала
боја:
Црна
Топката имајќи:
3000-4000series
is_customized:
Yes
категорија:
Кастинг Тапан Тип На Ролна
Cid:
3.8
Место на Потекло:
Кина Жеџијанг
Пакетот Вклучува:
1pcs Риболов Ролна
Екипа На Тапан Тркала:
Baitcasting Риболов Ролна
Модел Тип:
Тапан Контрола Ролна
Пакетот Вклучува:
1pcs Риболов Ролна

Најдобри понуди..