• Неодамнешно
HENGJIA 400pcs 14.5 g spinnerbaits доведе главата штука бас крап пастрмка костур peche сом риболов мамки pesca риболов tackles
zoom_in

HENGJIA 400pcs 14.5 g spinnerbaits доведе главата штука бас крап пастрмка костур peche сом риболов мамки pesca

DEN 19440.00

Количина на стоки
check Тековен

Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Ние имаме големо количество на стоки на залиха за да се обезбеди брза испорака услуги; Обезбедување мешани цел и OEM услуги. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.Ние можеме да произведуваат сите дизајни според клиенти барања.понекогаш за царинска или времето проблем . Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош.
Политика На Враќање
1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Но тоа може да не важи за оние земји со различни тарифни правила.
3 : тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои и 3 D очи да се направи тоа
моќен за да привлечат големи риби!
Пакет и Испорака
1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 15-45days откако беше објавено . Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.
2 : Ако вашата цел е многу голема , ние може да ги промените соодветна испорака метод за вас , ви благодариме
Политика На Враќање
1.
Повратни информации
1.
Напомена :
1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува.

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
SB006 minnow риболов мами
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Мами тип:
Buzzbaits риболов мами
Тежина:
14.5g

Најдобри понуди..