• Намалена цена
  • Неодамнешно
Риболов Намамат Лажица Мамка 5-20g Вештачки Мами Фабрика Намамат Метал Мамки за Риболов Справи со Вооружени Со Пердув Кука
zoom_in

Риболов Намамат Лажица Мамка 5-20g Вештачки Мами Фабрика Намамат Метал Мамки за Риболов Справи со Вооружени

DEN 81.00 101.28

Количина на стоки
check Тековен

Спецификации :
Тежина : 5 G,10 G,15 G,20 G
Боја : Злато/Сребрена
Функција :
Тоа создава живот-како пливање акција во вода.
Непречено и брзо нуркачка акција.
Светли бои привлечат големи риби.
Одличен визуелен ефект на привлече рибите.
Пакет Листата :
1 * Риболов Намамат
Забелешки :
Куките се многу остри, ве молиме бидете внимателни кога го користите.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Производот тежина може да се 0.5 g грешка

боја:
5g Злато, 5g Сребро, 10g од Злато, 10g од Сребро, 15g Злато, 15g Сребро, 20g Злато, 20g Сребро.
Бренд Име:
DOSECCA
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки

Најдобри понуди..