• Неодамнешно
100pcs 11cm 13.4 g minnow риболов мами бас wobbler сом crankbaits штука крап пастрмка костур риболов мамки pesca риболов справи
zoom_in

100pcs 11cm 13.4 g minnow риболов мами бас wobbler сом crankbaits штука крап пастрмка костур риболов мамки

DEN 3800.64

Количина на стоки
check Тековен

Откако ќе ја испратите пакети,ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани.
За нас
Ние сме еден од најголемите Б2Б на големо на риболов мами, Компјутер и Повик Телефони додатоци во Источна Кина.Пакување : едно парче во еден oppbag,а потоа ги стави во мајстор картон; исто така, тука ќе може да пакет нив како cstomers' барања. Нудејќи супериорна,иновативни производи и обезбедување на високо ниво на услуги на клиентите.
3 : тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода!
непречено и брзо нуркачка акција
светли бои и 3 D очи да се направи тоа
моќен за да привлечат големи риби!
Пакет и Испорака
1 Free Превозот! Обично,Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван chian пост воздух mail кој, вообичаено, пристигнуваат во рок од 15-45days откако беше објавено .
Напомена :
1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена.
minnow риболов мами
Lenght : 11cm
Тежина : 13. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. Ова пониска цена не влијае на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите.Ние можеме да произведуваат сите дизајни според клиенти барања. Ако сте задоволни со производите што сте ги добиле на, ве молиме слободно да ни остави позитивен фидбек.

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
MI027 minnow риболов мами
Бренд Име:
HENGJIA
Мами тип:
minnow риболов мами
Количина:
100pcs
Куките:
4#куките
Материјал:
ABS Пластика

Најдобри понуди..