• Намалена цена
  • Неодамнешно
JOF Бренд Серија 300 МИЛИОНИ ЈП Плетенка Риболов Линија 4 стои 8LB 10LB 20LB 60 100LB Multifilament Риболов Линија
zoom_in

JOF Бренд Серија 300 МИЛИОНИ ЈП Плетенка Риболов Линија 4 стои 8LB 10LB 20LB 60 100LB Multifilament Риболов

DEN 236.00 347.52

Количина на стоки
check Тековен


Линија Број:
0.3, 0.4, 0.6, 1.0, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0
Метри:
300 метри
Број На Модел На:
ДД-300М
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
JOF
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија

Најдобри понуди..