• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла 1pcs Lifelike Чудак Риболов Мами 4.5 cm 3.7 g Тешко Мамки 9 бои на Располагање Бас мамка Crankbait Wobblers Риболов Справи
zoom_in

Топла 1pcs Lifelike Чудак Риболов Мами 4.5 cm 3.7 g Тешко Мамки 9 бои на Располагање Бас мамка Crankbait Wobblers

DEN 47.00 62.40

Количина на стоки
check Тековен


Ако Цел да Достигне 5 долари . Ние ќе го Испратите на Располагање Следење на Превозот Начин Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 4.5 cm Тежина : 3.7 g Длабочина : 0.3-1.2 Боја : 9 Различни Бои За вашиот Избор Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Z030
Тежина:
3.7G
Должина:
4.5cm
длабочина:
0.3-1.2 m
Бои:
9colors за вашиот избор
Куките:
Висок Јаглерод Treble Куките
Пакет:
OPP вреќа
Количина:
1pcs

Најдобри понуди..