• Неодамнешно
Риба во Облик на Мека Намамат 10.5 6.5 см g 3D Мека Вештачки Мамки Квалитет Крап Риболов Намамат 5 Компјутери/Многу
zoom_in

Риба во Облик на Мека Намамат 10.5 6.5 см g 3D Мека Вештачки Мамки Квалитет Крап Риболов Намамат 5 Компјутери/Многу

DEN 95.52

Количина на стоки
check Тековен


Риба во Облик на Мека Намамат 10.5 6.5 см g 3 D Мека Вештачки Мамки Квалитет Крап Риболов Намамат 5 Компјутери/Многу
100% 3 D дизајн.
100% висок квалитет. * Оригиналниот тело 1 : 1 пар мувла, завршувајќи рачно изработени оригинални ембрионот! * Увоз Erna црн никел челик три куки, се повлече супер! * Изградена-легура противтежа и одличен центар на гравитација, перформанси супер долго шут! * ABS материјал тек линија форма, пливање одлична отпорност на удар отпорна на допир! Тежина : 8g

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
намамат стил :
Лебдечки Minnow Мами
Големина:
6.5 g 10.5 см
број:
01180002

Најдобри понуди..