• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лесно се Фати 24pcs Најлон Обложени Нерѓосувачки Челик Риболов Линија 60см 36cm Црна Жица Лидери Трага Риболов Челична Жица Со Рака на Вртливата
zoom_in

Лесно се Фати 24pcs Најлон Обложени Нерѓосувачки Челик Риболов Линија 60см 36cm Црна Жица Лидери Трага Риболов

DEN 537.00 942.72

Количина на стоки
check Тековен


Лесно се Фати 24pcs Најлон Обложени Нерѓосувачки Челик Риболов Линија 60см 36cm Црна Жица Лидери Трага Риболов Челична Жица Со Рака на Вртливата
1) Бренд Име : Лесно Се Фати
2) Материјал : Челик Жица
3) Главната Линија Должина : 60cm, 36cm
4) Гранка Линија Должина : 12cm
5) Главната Линија Тест : 90lb
6) Гранка Линија Тест : 70lb
7) Боја : Црна
8) Количина : 24pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

категорија:
Tippet
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Материјал:
челик жица
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Крак
Број На Модел На:
Жица Лидери
Бренд Име:
лесно се фати
Обликот:
Ниво
Метри:
60cm, 36cm
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Главната Линија Должина:
60cm, 36cm
Гранка Линија Должина:
12CM
Главната Линија Тест:
90lb
Гранка Линија Тест:
70LB
боја:
Црна
Количина:
24pcs

Најдобри понуди..