• Намалена цена
  • Неодамнешно
200pcs Големина 2#-3/0# Висока Јаглероден Челик Кука Treble Јадица за Риболов Справи со Риболов Кука Круг Свиткана Treble Saltwater Бас
zoom_in

200pcs Големина 2-3/0 Висока Јаглероден Челик Кука Treble Јадица за Риболов Справи со Риболов Кука Круг Свиткана

DEN 512.00 692.16

Количина на стоки
check Тековен


Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Куки Големина 2#-3/0# Риболов Справи Со Сребрена Боја И Опрема За Риболов Крап Куките
Спецификации :
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Кука Големина : 2# 4# 6# 8# 10# 1/0# 2/0# 3/0#
Пакет Содржина : 200pcs Куките
Пакување : Едноставен opp вреќа пакет
Функција :
Многу фини, многу остра
Answer : ___________________________ Note :
Куките се многу остри,ве молиме бидете внимателни кога го користите.

Тип:
Бодликава Кука
Материјал:
Јаглероден Челик
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
treble кука
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Бренд Име:
AOrace
Позиција:
Океански Брод Риболов,Езеро,Река,Океанот Рок Риболов,Reservior Езерцето
Големина:
2# 4# 6# 8# 10# 1/0# 2/0# 3/0#
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Пакет:
opp
Видови Риби:
Бас, Сом
Кука Карактеристики:
круг свиткана
риболов вид:
Слатководни Риболовни

Најдобри понуди..