• Намалена цена
  • Неодамнешно
JEBAO JECOD 25W 40W CP-25 CP-40 Морски&Свежи Аквариум Крст-Проток Бран Создателот Со Силен Магнетизам Безжична Господар Пумпа Контрола
zoom_in

JEBAO JECOD 25W 40W CP-25 CP-40 Морски&Свежи Аквариум Крст-Проток Бран Создателот Со Силен Магнетизам Безжична

DEN 5153.00 5424.00

Количина на стоки
check Тековен


Детали : Модел : CP-25 внесување на Текст;глобална напојување за AC100~240 V 50/60 Hz Излез : 24 V DC 25 W Модел : CP-40 Текст;глобална напојување за AC100~240 V 50/60 Hz Излез : 24 V DC 40 W
Карактеристики : Крстот проток impeller дизајн на Енергија-заштеда на мотор со силен магнетизам Надворешни ЕКО електронски контролер Моќен проток на вода Тивка
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Големина:
M
Тип:
Риба
Тип:
Риба

Најдобри понуди..