• Намалена цена
  • Неодамнешно
450L/мин 520W SUNSUN АЦО-016 Електромагнетни Воздушниот Компресор за воздух пумпа за аквариум риба резервоарот aquaculture
zoom_in

450L/мин 520W SUNSUN АЦО-016 Електромагнетни Воздушниот Компресор за воздух пумпа за аквариум риба резервоарот

DEN 4560.00 4800.00

Количина на стоки
check Тековен

RETS-Експрес max должина 105cm. Ние ја прогласи половина вентил на пратката.Руската клиент ве молиме потврдете дека сте го вашето целосно име во ред, или не можеме да ефект пратката. Aliexpress Премиум Превозот/Aliexpress Стандард за Испорака/SPSR/SF Економски Воздух Mail прифати општ товар само . Функција : 1. Случајот е направен од високо-квалитет ZL алуминиум легура withstreamline дизајн, топлина-дисипација е повеќе effctive.
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Со цел да се спаси поштарина, ние пак со пена кутија наместо на оригиналната кутија. Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината. Ако имате било идеја на declarance, pleae остави порака премногу.Ако имате било какви проблеми со пратката, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворање на спорот. Парцели содржи мотор, магнетизам, батерија, течни и прав забрането . На АПЛИКАЦИЈА се користи за садење аквариум растенијата,aerating за морска храна во хотели,ресторани,морски плодови кабини,и хранење базен итн,тоа е alao користи за воздух набавка на резервни делови за храна машина, медицински инструмент,belching светилка snd нов тип боја, изработка и дизајнирање рекламирање ЛПГ ang LNG итн. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина . МОДЕЛ : АЦО-016 НАПОН : 220 V/50 HZ МОЌ : 520 W ПРИТИСОК : од 0,05 MPa ИЗЛЕЗ 450 L/мин ДИМЕНЗИИ : 340*170*202mm
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ .

Големина:
M
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
500 W
Цевка Калибар:
1 cm
Број На Модел На:
ACO016
Материјал:
Други
Тип:
Риба

Најдобри понуди..