• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.6 Аквариум Симулирани Робот Риба Вештачки Живописни Гума Тропска риба Декорација Риба Резервоарот Лажни Риби Пејзаж Украси
zoom_in

3.6 Аквариум Симулирани Робот Риба Вештачки Живописни Гума Тропска риба Декорација Риба Резервоарот Лажни Риби

DEN 237.00 315.36

Количина на стоки
check Тековен


3.6" Аквариум Симулирани Робот Риба Вештачки Живописни Гума Тропска риба Декорација Риба Резервоарот Лажни Риби Пејзаж Украси
Повеќе Производи

Големина:
L 3point6 inch
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
риба украси
Бренд Име:
Saim
Број На Модел На:
B0000031008
Тежина:
39.5g
Материјал:
Гума
Тип:
Риба Робот
Стил:
аквариум декорација
дизајн:
тропски риби
Големина:
7.4*9.3cm/2.9*3.6inch
боја:
Жолта

Најдобри понуди..