• Намалена цена
  • Неодамнешно
10cm Нови Креативни Вештачки Медуза Аквариум Риба Резервоарот Украси Acuarios Живописни Медуза Пејзаж Декорација за Аквариум
zoom_in

10cm Нови Креативни Вештачки Медуза Аквариум Риба Резервоарот Украси Acuarios Живописни Медуза Пејзаж Декорација

DEN 220.00 233.76

Количина на стоки
check Тековен


10cm Нови Креативни Вештачки Медуза Аквариум Риба Резервоарот Украси Acuarios Живописни Медуза Пејзаж Декорација за Аквариум

Големина:
L 10cm
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Бренд Име:
Saim
Тежина:
31g
Број На Модел На:
B0000031012
Материјал:
Гума
Тип:
Artificia; Медуза
Стил:
аквариум риба резервоарот украси
Големина:
6*10cm/2.3*3.93inch
боја:
Жолта

Најдобри понуди..