• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pcs Нерѓосувачки Челик Кристал Пинцети Ножици Аквариум во Живо Растение Крива Tweezer Риба Резервоарот Ракчиња Гребен Чистење Алатки
zoom_in

1pcs Нерѓосувачки Челик Кристал Пинцети Ножици Аквариум во Живо Растение Крива Tweezer Риба Резервоарот Ракчиња

DEN 115.00 191.04

Количина на стоки
check Тековен


1pcs Нерѓосувачки Челик Кристал Пинцети Ножици Аквариум во Живо Растение Крива Tweezer Риба Резервоарот Ракчиња Гребен Чистење Алатки
Карактеристики :
Име на производ : Крива Tweezer
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Тежина : Околу 50g
Должина : Околу 27cm
Количина : 1pcs
1 Pcs Крива Tweezer

Тип:
Риба
Бренд Име:
ZHIYANG
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
за 27cm
Тежина:
About 47g
Количина:
1pcs

Најдобри понуди..