• Намалена цена
  • Неодамнешно
4.3 Нова Пристигнување Робот Аквариум Риби Украси Acuarios Креативни Гумени Црни Риби Перка Декорација за Риба Резервоарот Додатоци
zoom_in

4.3 Нова Пристигнување Робот Аквариум Риби Украси Acuarios Креативни Гумени Црни Риби Перка Декорација за Риба

DEN 227.00 266.88

Количина на стоки
check Тековен

4.3" Нова Пристигнување Робот Аквариум Риби Украси Acuarios Креативни Гумени Црни Риби Перка Декорација за Риба Резервоарот Додатоци

Големина:
L 4point3 inch
Тип:
Риба
Тежина:
38g
Водни Украси Тип:
риба украси
Бренд Име:
Saim
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
B0000031005
Тип:
аквариум украси
Стил:
Acuarios
Големина:
8*11cm/3.1*4.3inch
дизајн:
Риба перка
боја:
Црна

Најдобри понуди..