• Намалена цена
  • Неодамнешно
Аквариум додатоци Малезија Dophin PS2012 надворешен филтер со протеини skimmer за нано резервоар водопад филтер
zoom_in

Аквариум додатоци Малезија Dophin PS2012 надворешен филтер со протеини skimmer за нано резервоар водопад филтер

DEN 2261.00 2379.84

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација Модел : ГЛАСАЧКО место 2012 Напон : 220-240 V Фреквенција : 50 Hz Проток : 500 L/H Моќност : 6.6 W Големина : 18*13*26 CM
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Големина:
S
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
7W
Тип:
Риба

Најдобри понуди..