• Намалена цена
  • Неодамнешно
Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Сунѓерот Аквариум Филтер Подлога Памук Медиуми За Зачувување Бактерии Флексибилен и Лесно се Намали 90x30x2cm
zoom_in

Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Сунѓерот Аквариум Филтер Подлога Памук Медиуми За Зачувување Бактерии Флексибилен

DEN 359.00 552.00

Количина на стоки
check Тековен

Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Големина:
90x30x2cm
Бренд Име:
MEANGOOD
моќност:
1W
Напон:
220-240V
Тип:
Риба
боја:
Бела,Зелена,Сина
Type1:
Аквариум Филтер Памук Сунѓерот
Type2:
Биохемиски Сунѓер Филтер Медиуми
Големина:
90x30x2cm
Број На Модел На:
SKU341

Најдобри понуди..