• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.5 Лебдечки Риба, Аквариум Декорација Вештачки Риба Резервоарот Украси Acuarios Гумена Лента Пливаат Риби Декорација Снабдување
zoom_in

3.5 Лебдечки Риба, Аквариум Декорација Вештачки Риба Резервоарот Украси Acuarios Гумена Лента Пливаат Риби

DEN 242.00 278.40

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
L 3point5 inch
Тип:
Риба
Број На Модел На:
B0000031004
Бренд Име:
Saim
Тежина:
44g
Водни Украси Тип:
риба украси
Материјал:
Гума
Тип:
аквариум украси
Големина:
9*9cm/3.5*3.5inch
дизајн:
Мрачно Риба
Стил:
Acuarios

Најдобри понуди..