• Намалена цена
  • Неодамнешно
300w 500w Прилагодливи Надворешни Грејач за Аквариум Резервоарот, Аквариум Грејач
zoom_in

300w 500w Прилагодливи Надворешни Грејач за Аквариум Резервоарот, Аквариум Грејач

DEN 1505.00 1584.00

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Volt : 220~240v
Freq : 50/60 Hz
Моќност : 300w/500w
Прилагодлива температура е 20-35 степен
Надворешни desigh, работат заедно со филтер кофа
Моќ отсечени automaticly ако нема проток на вода во внатрешноста
Внимание : ве Молиме да се поврзете на грејач зад ourflow на филтерот кофа
Пакетот вклучува :
1 buc грејач
2 парчиња 17mm приклучок за во дијаметар 16mm вода црево
2 парчиња 20mm приклучок за во дијаметар 22mm вода црево
1 buc приклучок конектор за локална употреба(велика БРИТАНИЈА/САД/ЕУ стандард)
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Големина:
XS, S
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
500 W
Број На Модел На:
Никој
Тип:
Риба

Најдобри понуди..