• Намалена цена
  • Неодамнешно
cltgxdd Нови за PS2 9000x 3000X Вози Камионот Ласерски Леќи Лента Flex Кабел Поправка Делови За PS2 PlayStation 2 70000 3000X
zoom_in

cltgxdd Нови за PS2 9000x 3000X Вози Камионот Ласерски Леќи Лента Flex Кабел Поправка Делови За PS2 PlayStation

DEN 14.00 15.84

Количина на стоки
check Тековен


боја:
За PS2 30000, За PS2 70000, За PS2 90000
Со USB:
NO
is_customized:
YES
Бренд Име:
cltgxdd
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
PS2
SONY Модел:
PlayStation2

Најдобри понуди..