• Намалена цена
  • Неодамнешно
За iPhone 4 и 4s/5 5s SE 5C/6 6s 6Plus 6sPlus/7 7Plus Случај Среќа Мачка Жито Цртан филм Мачка Силикони Телефон Случаи Опфаќа
zoom_in

За iPhone 4 и 4s/5 5s SE 5C/6 6s 6Plus 6sPlus/7 7Plus Случај Среќа Мачка Жито Цртан филм Мачка Силикони Телефон

DEN 151.00 158.40

Количина на стоки
check Тековен


Поддршка пад на превозот,
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5s SE 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Бренд Име:
TOFATU
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 4s,iPhone 5,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус
дизајн:
Животно,Ткаеше,Симпатична,Апстракт

Најдобри понуди..