• Неодамнешно
Компатибилен со 10PIN Нихон Konhden Oximeter следење на TL-101S Дете и Возрасен уво или Животинско јазик клип spo2 сензор.
zoom_in

Компатибилен со 10PIN Нихон Konhden Oximeter следење на TL-101S Дете и Возрасен уво или Животинско јазик клип

DEN 1536.00

Количина на стоки
check Тековен


Со цел да се подобри ефикасноста, купување на продавница за производи, без оглед на големината на цел, да даде една од следниве производи.Ве молиме имајте во предвид производот број при поставувањето на цел. Добредојдовте на продавница. Ви благодариме!

Број На Модел На:
D46-3 М2.5G
Големина:
10 PIN
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
боја:
Сина Или Сива
Compatibilities:
Нихон Konhden
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
spo2 сензор:
Дете и Возрасен уво или Животинско јазик клип

Најдобри понуди..