• Намалена цена
  • Неодамнешно
превртите вертикално покрие торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Случај за Bluboo X6 X9 X4 /Ulefone Моќ 2/ U007 Pro/Метал Лајт Телефон Случај
zoom_in

превртите вертикално покрие торба флип нагоре и надолу СТП Кожа Случај за Bluboo X6 X9 X4 /Ulefone Моќ 2/ U007

DEN 278.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг! Пакет се вклучени : 1 x Флип СТП Кожа Случај Внимание ве Молам : 1.Русија пријател ве молиме да ни остават име и презиме, поради руската Политика, ви Благодариме. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат. 3.Отворен спор пред средства за комуникација се откажат од по-продажба на услуги. Ве молиме да го користите полето за пораки или трговија со датотеки за да ги контактирате за било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. 4.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена ( Русија во рок од 90 дена, Бразил во рок од 120 дена ) . Ако по 65 дена ( Русија во рок од 90 дена, Бразил во рок од 120 дена ) си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. 5. Ве молиме потврдете го објектот што ќе цел ( точка име, телефонски големина, боја..) , вашата пратка адреса, број на телефон се точни. Откако производ испратени надвор, оваа информација не може да се промени.

Материјал:
за Bluboo X6, за Bluboo X9, за Bluboo X4, за Ulefone Моќ 2, за Ulefone U007, Ulefone Метал Лајт, Ulefone U007 Про
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Ulefone
Модел 1:
за Bluboo X6
Модел 2:
за Bluboo X9
Модел 3:
за Bluboo X4
Модел 4:
за Ulefone Моќ 2
Модел 5:
За Ulefone U007
Модел 6:
за Ulefone Метал Лајт
модел 7:
за Ulefone U007 Про

Најдобри понуди..