• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен превозот 10W 15W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од подземни Светлина Место Светилка IP68 Водоотпорен Светилка на Отворено под земја Градина Светлина AC85V-265V 8PCS
zoom_in

Бесплатен превозот 10W 15W КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од подземни Светлина Место Светилка IP68 Водоотпорен Светилка на

DEN 6674.00 8448.00

Количина на стоки
check Тековен

, со оглед на овие испорака методи се побавни од таквите комерцијални изразат како UPS-от, DHL, Fed Ex, генерално тоа ќе се 20-40 дена да пристигне, најдолго време да достигне дури и до 60 дена за некои далечни области.9
CRI : Ра>90 Зрак агол : 60degrees
Заштита Ниво : IP68 Температура : -20~60 C 0
Живот : 30000~50000 H Гаранција : 3 Y
Материјал : Зајакнато стакло+нерѓосувачки челик површина+Ал
Димензија: 10 W, Ø 100 MM*H85 MM; 15 W. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области
*Предмети се испраќаат од Кина користење на Fedex, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 7 работни дена. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Алуминиум светилка тело,со оксидација заврши,одлична отпорност на корозија. Се разбира, вие сте секогаш се добредојдени да ни испратите цел пораки да се распрашува статусот на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш со детални информации.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2. Според Русија обичај политика, една парцела без полно име во превозот документ ќе се одржи од руската прилагодено за одреден период на време, тогаш тоа ќе се врати на продавачот или уништени.
Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн. Ако сте ја одбрале бесплатен превозот испорака метод, како што се Кина Пост Воздух Mail, Epacket, итн.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Специјално, ако сте од Русија, ве молиме осигурајте се дека името на контактот на пратката е твоето полно име.Одлична термичка дизајн,Висока прозрачна ефикасност, Не UV и IR зрачење.

Емитуваат Боја:
Ладно Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 15W
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Број На Модел На:
00-87
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
IP68
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
KASUO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
3Years
Напон:
85-265V

Најдобри понуди..