• Намалена цена
  • Неодамнешно
LED багажникот светло КОЧАН LED gimbal светлина 40W Топло Бела Ладно Бела КОЧАН LED gimble светилка rotatable led вградна светилка Прилагодливи
zoom_in

LED багажникот светло КОЧАН LED gimbal светлина 40W Топло Бела Ладно Бела КОЧАН LED gimble светилка rotatable

DEN 18413.00 26304.00

Количина на стоки
check Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вградна светилка, таванот светлина итн. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Испорака
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Боја На Каросеријата:
Стилот 1, Стил 2
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Моќ Толеранција:
2%
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Број На Модел На:
К-9981
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
База Тип:
вдаден

Најдобри понуди..