• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 компјутер Мини Кукла За Девојки Бебиња Деца Деца Играчки Мека Интерактивни Бебе Кукли Играчка Бои Случаен избор
zoom_in

1 компјутер Мини Кукла За Девојки Бебиња Деца Деца Играчки Мека Интерактивни Бебе Кукли Играчка Бои Случаен

DEN 16.00 18.72

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Пластика,текстил
Боја : Како на сликата покажува
Димензии : 8cm/3.15"
Answer : ___________________________ Note :
* Постојат неколку бои,таа ќе биде испратена по случаен избор.
*Упатство за мерење,ве молиме овозможи 5mm грешка.
*Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот вклучува :
1 Buc Мека Бебе Кукли
Добредојдовте на нашата продавница!

Бренд Име:
MINIFRUT
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Мали Pendant
Возраст Опсег:
5-7 Години
Карактеристики:
Мини,Модел
Број На Модел На:
X-SH-ИГРАЧКА-167
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Никој
Форма:
Слика Статуа
Тип На Објект:
Животни
Материјал:
Пластика,текстил
Животни:
Никој

Најдобри понуди..